Ціна на насіння соняшника: ринкові тенденції та порівняння

Ціна на насіння соняшника: ринкові тенденції та порівняння

Сьогодні придбання насіння соняшника є важливим питанням. На ринку представлено широкий асортимент продукції від різних брендів. Перш ніж купити насіння соняшнику, ціни потрібно вивчити, тому що вартість безпосередньо залежить не тільки від виробника, а й від обраного сорту. Сортів рослин також є безліч. Вибір безпосередньо залежить від цілей висадки та бажаноі врожайності.

Переваги покупки насіння соняшника у перевірених виробників?

При покупці треба розуміти, що не кожен сорт рослин, який вирощують у тій же Польщі, підійде для вирощування на українській землі. На нашому сайті представлена продукция найкращих виробників світового класу. До переваг покупки насіння від виробника можна віднести:

  • швидку акліматизацію в степу, лісостепу та зоні полісся;

  • стійкість до шкідників та різних захворювань;

  • невибагливість та простоту догляду;

  • високі відсотки схожості насіння;

  • високі показники врожайності;

  • високий відсоток вмісту олії – від 51 до 52.

Продукцію від даних виробників купують і використовують у сільському господарстві більш ніж у 90 країнах світу. Якщо необхідно купити насіння соняшника ціна на яке прийнятна, варто перейти на сайт за посиланням і підібрати відповідний сорт. Тут представлені товари різних сортів за прийнятною вартістю. У каталозі можна знайти продукцію від таких компаній, як: BASF, Syngenta, ВНІС, Lidea, Maisadour semences, Нертус, Південь Агролідер, Сади України, Limagrain (LG Seeds), Nuseed, Хімагромаркетинг і т.д. Це відомі у всьому світі виробники, які роблять постачання до багатьох країн. Їхня продукція повністю відповідає всім вимогам та приписам і гарантовано дає хороший урожай.

Купити насіння соняшнику ціна: порівняння цін

Залежно від того, який сорт буде обраний, відрізнятиметься врожайність, вміст олій, смакові якості. Звичайно, вартість кожного окремого виду також відрізняється залежно від постачальника. Щоб зрозуміти цінову політику на насіння соняшника, розглянемо порівняння цін.

  1. Сингента. Швейцарський виробник Найбільш дорогий сорт НК Конді 8383 гривні за мішок. Найдешевший СІ Барбаті, де ціна за мішок становить 6183 гривні.

  2. Нертус. Вартість мішка насіння НС Х 7804 складає всього 4063 грн., а ось сорти НА Санрайз 5460 грн.

  3. BHIC. Ціна на Мастак Стандарт 3900 грн. за один мішок, а ось на сорт Амато Екстра вартicть за мiшок – 5180 грн.

Вартість насіння залежить від виробника. Ціни на один сорт також можуть відрізнятись. На цьому сайті кожен покупець зможе підібрати якісний варіант, виходячи з доступного бюджету. Є зручне сортування за категоріями, вартістю або виробниками, що значно спрощує процес підбору. Важливо купувати тільки якісне насіння від перевірених виробників, щоб отримати добрий урожай.